Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Čelovka na běhání jako doplněk ku zdraví i bezpečí

Běh se stal v posledních letech doménou profesionálních sportovců i všech těch, kdo se snaží udržet v kondici. Dietní program běžně zahrnuje rozpis kvalitního stravování, ale také pohyb. Dlouhé každodenní procházky, výšlapy do schodů a také ranní či večerní běhání spadají do programu zdravého životního stylu. Kdo se na tuto cestu hrdě vydá, měl by si mimo dobré boty a kvalitní oděv pořídit i doplňky, které zaručí běžci bezpečnost.

Ať už máte naplánovanou trasu běhání jakoukoli – třeba po cyklostezce nebo bočních uličkách, musíte počítat s tím, že kvůli počasí se sníží viditelnost. Najednou se třeba v mlze nebo dešti může během okamžiku stát, že nebudete vidět víc než tři čtyři metry před sebe. Nepodceňujte to. Taková čelová svítilna, kterou si jednoduše upevníte na hlavu, nevadí jí ani čepice nebo sluchátka, vám zaručí, že budete vidět, a co je důležité, budete viděni. Čelovka na běhání by měla být základní výbavou, stejně jako jsou povinné pro děti na kole přílby anebo reflexní pásky na rukou či nohou, když se vydáte na procházku a zatmíte.

Pokud se chystáte na jarní nebo velikonoční prázdniny a i tady si chcete vyhradit tu hodinku či dvě pro běhání, bude se vám jistě hodit čelovka nabíjecí. Kvalitní nabíjecí čelovka vydrží, je-li plně nabitá, několik hodin, a tak se vám nestane, že by světlo zhaslo, když ho budete nejvíc potřebovat. Každopádně – kvalitní obleček na běhání a drahé běžecké boty splňují módní image a určitě přispějí k dobrému pocitu a rozhodnutí zapojit do svého života sport. Čelovka na běhání ale zajistí to nejdůležitější, bezpečnost. Pořiďte čelovky sobě i svým dětem – určitě neprohloupíte.

 

Čelovky na běhání lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Čelovka na běhání jako doplněk ku zdraví i bezpečí