Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Čelovka na běhání je doplňkem vhodným nejen pro sportovce

Vidět a být viděn, to je důležité nejen tehdy, když se vydáte za sportem a spalováním kalorií poblíž lesních cest. Samozřejmě nelze držet v ruce svítilnu, když je pozornost soustředěna jen na běhání a cestu před vámi. Jak to celé vyřešit? Čelovky jsou lehké, skladné a na jedno nabití vydrží klidně i několik tréninků. Letních s běžeckou obuví, ale i zimních s běžkami, na tom příliš nezáleží. Kondice se přece musí utužovat po celý rok, že? Tento doplněk totiž můžete používat prakticky v jakémkoliv počasí. Sníh, déšť nebo jiné nepříjemnosti vadit rozhodně nebudou.

Voděodolnost a několik režimů svícení

Nastavte si takové osvětlení, které vám bude vyhovovat. Pro běhání, procházku v parku nebo i jiné aktivity, čelovka na běhání se totiž hodí pro mnoho různých příležitostí! Společník na dovolenou, ale i pro outdoorové aktivity všeho druhu. Použitelný i přes rozmary počasí, na nejvyšší výkon vydrží několik hodin provozu. Chcete být vidět na dálku, ale mít osvětlenou cestu před sebou tak, aby vás nic nepřekvapilo? Potom nemusíte mít v kapse svítilnu, ale spolehnout se právě na čelovku. Vyplatí se i rybářům nebo pejskařům, kteří se ráno a večer prochází v parku a chtějí mít s sebou dobré osvětlení. Několik světelných režimů je samozřejmostí, stačí si přepnout na ten, který je pro aktuální situaci nejlepší. Preferujete spíše dosvit nebo výdrž na jedno nabití?

Pestrá paleta sportů se už těší

Chcete si zabruslit, vyzkoušet běžky nebo prozkoumat jeskyně? Čelovky jsou připravené vám stát po boku kdykoliv to bude potřeba. Regulace paprsku světla za pár vteřin, osvětlení okolí na jedničku bez ohledu na to, jestli je šero nebo se už hlásí ke slovu úplná tma. Sporty jsou různé a jistě některé z nich patří k vašim srdečním. Vhodné doplňky jsou připraveny na cel-tec.cz!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Čelovka na běhání je doplňkem vhodným nejen pro sportovce