Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Chytré hodinky? Doplněk, který vám usnadní každodenní život

Komerční sdělení

Komerční sdělení

29. 10. 2021

Přemýšlíte nad tím, zda dostatečně využijete smart hodinky? Ačkoliv se vám na první pohled zdají být možná především sportovním doplňkem, věřte, že u tohoto využití chytré hodinky nekončí. Přečtěte si, co všechno vám mohou usnadnit. Dost možná si je právě i vy zamilujete natolik, že je budete jen neradi sundavat.

Must-have všech sportovců

Obvykle jsou to právě lidé, jež se rádi hýbají, kdo si chytré hodinky pořídí. Ať už kvůli spolehlivému výpočtu nachozených kroků, uběhnutých kilometrů nebo kontrole tepové frekvence. Chytré hodinky často bývají odolné vodě, a tak vám mohou spočítat i kalorie spálené plaváním. Koupi podobných věcí mnohokrát odkládáme kvůli ceně, na trhu jsou dnes ale i levné smart hodinky, které kvalitou a funkcemi nezaostávají za věhlasnými značkami.

Hodinky, které usnadní každý den

Zvonící telefon, který marně hledáte v kabelce může být díky chytrým hodinkám minulostí. Smart hodinky totiž snadno spárujete s většinou chytrých mobilních telefonů. Na hodinkách tak vidíte zprávy, upozornění ze sociálních sítí nebo příchozí volání. Některé hodinky nabízejí i možnost volání a reakcí právě na zprávy. Nespornou výhodou je třeba také budík, který vás vzbudí příjemnými vibracemi na ruce, nikoliv hlasitými zvuky, jak jste zvyklí z budíků v mobilech. Kromě toho je u velké spousty takových hodinek možné měnit libovolně jejich řemínky, což činí i z původně sportovních hodinek elegantní doplněk, který snadno zkombinujete s jakýmkoliv outfitem.

Co ještě hodinky umí?

Chytré hodinky nabízejí velkou škálu možností, díky které vám usnadní běžné činnosti i pohlídají zdraví. Pomocí hodinek můžete monitorovat svůj dech, spánek i puls. Sledovat můžete i celodenní hodnoty stresu nebo přepínat mezi sportovními režimy, které vám nabízejí výpočet spálených kalorií při opravdu různorodých aktivitách. Veškeré přehledy pak najdete v aplikaci ve svém telefonu, kde můžete porovnávat i své sportovní výsledky nebo prostě jen počet prospaných hodin. Ať už vás zaujaly právě chytré hodinky, nebo dáváte přednost klasice, na webu najdihodinky.cz naleznete nejrůznější modely, ze kterých si ty své vybere opravdu každý.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chytré hodinky? Doplněk, který vám usnadní každodenní život