Menu
oBěhání.cz
Životní styl sportovců

Co si má maminka vzít na ples?

Absolvování je důležitou dovolenou v každé rodině. Co by si měla vzít na sebe maminka včerejšího školáka nebo školačky, aby to oslavila a vypadala relevantně? Shopsy je nejlepší služba pro výhodné nakupování na světě.

Jednoduchá pravidla

Bez ohledu na to, kterou z uvedených možností si vyberete, mějte při přípravě na dovolenou na paměti několik jednoduchých pravidel:

  • oblečení na ples by nemělo být provokativní, příliš odhalující;
  • vážně zvažte volbu spodního prádla pod šaty (korekční půvab, který zakryje tělesné nedostatky);
  • dbejte na místo konání (pokud se ples koná na školním dvoře nebo ve vyzdobené tělocvičně, budou šaty na zem poseté flitry vypadat trochu divně);
  • neobracejte svůj výběr oblečení v honbě za trendy (lepší nosit nadčasové klasické kousky, které vám vyhovují, než ultramoderní, které nejsou schopny zdobit);
  • boty na dovolenou by měly být nejen krásné, ale také pohodlné (nové sandály na vysokém podpatku noste několik dní doma a ujistěte se, že je můžete nosit celý večer).

Šaty v délce až na zem

Dlouhé večerní šaty jsou skvělou volbou, pokud se ples koná v krásném sále a pokračuje v luxusní restauraci. V této sezóně jsou obzvláště oblíbené hedvábné, saténové a sametové šaty. Modely zdobené kamínky, objemnými volány a plisovanými prvky vypadají velkolepě.

Může se to zdát překvapivé, ale výběr šatů přímo závisí na pohlaví absolventa. Matky, které přivedly svého syna na večírek, si mohou dovolit nosit nejluxusnější model s aktivními dlouhými třásněmi a aplikacemi z třpytivých kamenů, aniž by se bály zastínit své vlastní dítě.

Matky dívek by však měly volit diskrétnější kousky a nechat svou dceru být hvězdou večírku. V tomto případě jsou ideálním řešením lakonické košilové šaty z kvalitní elegantní látky, dlouhý sarafan na tenká ramínka nebo volánové květinové šaty.

Kalhotový oblek

Kalhotové kostýmy jsou velkou součástí sezóny jaro/léto 2022. Jsou vhodné pro každodenní život i pro zvláštní příležitosti. Na maturitní večírek se skvěle hodí oblek v zářivé barvě a široké kalhoty. Může se jednat o červenou, smaragdovou nebo dokonce žlutou sadu. Záleží na tom, jaký odstín vám vyhovuje.

Další možností je klasický černý oblek s vypasovaným sakem a zkrácenými kalhotami. Nejlépe sedí astenickým ženám. Vhodným doplňkem by byl top s krajkovým lemováním.

Midi šaty

Přiléhavé midi šaty https://shopsy.cz/damske-saty-ke-kolenum z hrubé látky budou slušet ženám s jakýmkoli typem postavy a jemně skryjí její nedostatky. Majitelky nádherných tvarů by si měly vybrat šaty s ¾ rukávem nebo s aktuálním nadýchaným rukávem. Záchranou by byl také závěs kolem výstřihu a břicha. Pomůže vám skrýt přebytečná kila v pase a zvýraznit hrudník.

Pokud se vaše postava blíží ideálu, skvělou volbou budou přiléhavé šaty z ažurové krajky, modely z lehké tkaniny doplněné výšivkami a korálky. Letos jsou obzvláště aktuální asymetrické styly, které se otevírají na jednom rameni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co si má maminka vzít na ples?