Menu
oBěhání.cz
Životní styl sportovců

Doběhněte si pro úspěch

Dosáhnout cíle je běh na dlouhou trať ať, už v oblasti rekreačního sportu, nebo na poli pracovním či osobním. Patříte-li mezi ty, kteří se rádi zdokonalují nejen po stránce fyzické, ale i psychické, pak vám přinášíme tip.

Kromě benefitu stimulace kardiovaskulárního systému, pozitivního vlivu na udržení hmotnosti a fyzické kondice je běh bezesporu jedním z nejlepších způsobů, jak si vyčistit hlavu. Co ale dělat, pokud do čerstvé mysli a uvolněného prostoru chcete dostat nové zkušenosti, které vás posunou v kariérním maratonu? Jak to vzít sprintem, když pro sběr zkušeností nechcete opouštět své současné pracovní místo nebo jste na startu nového podnikání?

Trať k seberozvoji na pracovním poli nemusí být zas tak trnitá

Stejně jako běžecká obuv, oblečení i nauka o technice běhu, jde kupředu i profesní vzdělávání. Není potřeba se učit zpaměti definice, ani se hnát do školy na povinnou hodinu, a to vše v délce minimálně tří let. Vše můžete zvládnout za rok odkudkoliv.

Řeč je o studiu MBA

V rámci maximální úspory času lze dnes zvolit i online formu studia, ve které vám prostřednictvím video přednášek předávají v odpovídající kvalitě informace, své životní, oborové znalosti a zkušenosti stejní lektoři jako v kombinované formě studia. Na pražském Business Institutu naleznete stále se rozrůstající nabídku online programů MBA, mezi kterými jistě najdete ten, který vylepší váš osobní rating a posílí vaši pozici.

Business Institut nabízí propracované on-line studium již několik let a má právě v online verzi největší výběr. Další nespornou výhodou je samotná forma výuky – videopřednášky a možnost konzultace s vyučujícími lektory. Ke studiu máte automaticky k dispozici všechny potřebné studijní materiály, rozsáhlou online knihovnu a spoustu studentských slev u partnerů.

Co víc, posune vás dál

V rámci seberozvoje je kromě posouvání se blíže ke svému cíli důležitý i odpočinek. Spousta z nás na něj ve snaze dosáhnout svého maxima zapomíná.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Doběhněte si pro úspěch