Menu
oBěhání.cz

Golden Rose je turecká kosmetika, kterou milují po celém světě za kvalitu, rozmanitost produktů, barevných gammů a formátů. Prostředky na líčení, které se dávno staly hity u beauty-blogerů ve více než 90 státech.

V roce 2016 Golden Rose provedli rebrending a tím potvrdili, že jsou seriózní a reprezentativní firmou.  Kosmetiku Golden Rose odlišuje nejen vysoká kvalita, ale i příjemný design a pěkná balení.

Všechna produkce Golden Rose, kterou si mužete prohlízet na webové strance Golden Rose, je vyvíjena ve vlastních vědeckých laboratořích firmy a vyrábí se v souladu se přísnými hygienickými standarty.

Rtěnka

Golden Rose Lipstick Vitamin E

Golden Rose Lipstick Vitamin E

Je to ideální kosmetický výrobek, který zároveň zajišťuje odolnou barvu a také se stará o zdraví pokožky rtů.

Speciální formula prostředku je obohacena cennými složkami a vitamínem E, což v komplexu zajíšťuje intenzivní hydrataci, tonizaci a obnovu pokožky rtů.

Díky barevným pigmentům ve složení rtěnky se dodává ústům objem, přijemný odstín a rty výpadají výrazněji.

Tvářenka v kuličkách

Tvářenka je nenahraditelný dekorativní prostředek v kosmetice.

Současní výrobci však nabízejí tak široký sortiment, že je někdy těžké se rozhodnout: Kompaktní, zapečené, tekuté či krémové a to zdaleka není celý seznam.

Tvářenka v kuličkách Ball Blusher Rouge Pearl od populární turecké značky Golden Rose je opravdu úžasná.  Jemná a příjemná textura se dokonale rozloží na pokožce a vytváří překvapivě rovný hedvábný nátěr o kterém si jen můžete přát.

Tónovací krém-balzám

Golden Rose BB Cream Beauty Balm

Golden Rose BB Cream Beauty Balm

Vyvážená formula krémového balzámu je obohacena vitamínem E, který je výkonným antioxidantem a bojuje proti volným radikálům.

Prostředek vytváří beztížný, adaptivní nátěr, který je prakticky neviditelný na pokožce.
A vysoký faktor ochrany před UV zářením SPF25 zabrání škodlivým následkům opalování.

Golden Rose Make-Up Fixing

Fixační sprej na make-up

Aby se prodloužil život vašeho make upu, klidně mužete použit sprej Make-Up Fixing od populární značky Golden Rose, který se stane vrcholnou čárkou při vytváření atraktivního vzhledu a nedovolí mu rychle zmizet. Rozprášením se prostředek okamžitě vstřebá a zanechá na kůži beztížnou, ale odolnou fólii. Beauty-produkt výrazně prodlužuje odolnost make-upu, chrání obličej před nečistotami a přepady teplot, přičemž nezanechává pocit staženosti a suchosti.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Golden Rose