Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Jak vybrat běžeckou pokrývku hlavy

Rádi běháte, ale vadí vám, když jste v průběhu zpocení a pot vám stéká po tváři nebo vám v zimě stydne hlava? A do toho vám případně padají vlasy přes oči a vy pořádně nevidíte? Řešením je pořídit si správnou pokrývku hlavy na běh, která vám zajistí maximální komfort, tak abyste se mohli soustředit už pouze na výkon. Kde takovou pokrývku pořídit a jaké jsou možnosti, si řekneme v tomto článku.

Doplňky do vlasů

Pokud jste majitelé delších vlasů a chcete, aby vám pod čepicí nebo čelenkou nevylézaly, sáhněte po jednoduchých pinetkách, sponkách nebo gumičkách. Se zkrocením neposedných vlasů vám může pomoci i plastová nebo látková čelenka. Všechny tyto vlasové doplňky seženete na e-shopu Notino. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, materiálů a designů, na Notino si vybere každý. A pro snazší výběr použijte slevový kód Notino, který vám zajistí pořádnou slevu a vy si tak můžete dopřát větší nákup.

Multifunkční šátky a čelenky

Takzvané multifunkční šátky nebo tunely mají plno výhod. Bývají z pružného a funkčního materiálu a plusem je, pokud mají i UV filtr. Kromě použití na krk může sloužit i jako čelenka nebo čepice. Velmi oblíbené jsou i různé běžecké čelenky. Vybírat můžete například z čelenek s regulací ventilace, s rozšířeným střihem v oblasti uší, s reflexními prvky atd. Široký sortiment výše uvedeného najdete na e-shopu Zalando a pro ještě výhodnější cenu uplatněte Zalando slevový kód.

Kšiltovky a čepice

Výhodou běžeckých kšiltovek je kromě ochrany hlavy také ochrana očí před průnikem světelných paprsků. Sháníte na běh kšiltovku se síťkou, zapínáním, z funkčního materiálu, nebo nějakou určitou barvu? Podívejte se e-shop About You a sledujte aktuální About You akce. Jednou ze slev, která rozhodně stojí za zmínku je například About You slevový kód. Co se týká běžeckých čepic bez kšiltu, i těch je na About You mnoho a za výhodné ceny. Velmi oblíbené jsou například čepice s odvětrávacími otvory, otvorem na culík, oboustranné čepice nebo čepice na poslech hudby s bluetooth.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vybrat běžeckou pokrývku hlavy