Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Jak vytvořit neodolatelný look díky dámskému tričku s potiskem?

Chcete-li si pořídit opravdu originální model do vašeho šatníku, bude oblečení s potiskem tím správným řešením. Výhodou oděvů s potiskem je, že si je můžete navrhnout přímo na míru. Vytvářet tak můžete módní kousky s vtipnými hláškami a chytlavými nápisy, které vás budou dokonale vystihovat. Na následujících řádcích se zaměříme zejména na dámská trička, kterých není v nikdy dost.

Jaký typ trička zvolit?

Nejprve si povíme, jaké dámské tričko vybrat, aby lahodilo naší postavě. Pro dámy, které potřebují opticky prodloužit krk, doporučujeme zvolit tričko s výstřihem do V. V jiném případě si postačíme s tričkem s kulatým výstřihem. Oba typy triček lze pak nosit na sportovní i volnočasové příležitosti. Dále můžeme vybírat trička ve vyštíhleném slim fit či regular fit střihu. Slim fit modely se doporučují zejména pro normální a atletickou postavu. Regular fit triko je zase volnější a jen tak se v něm nezpotíte. Ocení ho tak i ženy s kypřejšími tvary. Trička s potiskem seženete s dlouhým i krátkým rukávem. Záleží tedy jen na tom, pro jakou příležitost jej budete nosit. Dámská trička s potiskem jsou zkrátka trička pro ženy, které můžete letos v létě nosit všude. Když vybíráme dámská trička s potiskem, zvažujeme dále složení materiálu. Velké oblíbenosti se těší zejména pohodlná trička ze 100% bavlny či alespoň s jejím vysokým podílem. Bavlna je příjemná na dotek a lze ji nosit na sport i do města. Často jsou k sehnání i trička s příměsí elastanu, který mu dodá patřičnou pružnost. V každém případě je vhodné, abychom se v létě zaměřily zejména na přírodní materiály. Ty jsou nejen příjemné, ale také zohledňují udržitelnost. Ochrana přírody je ostatně jedním z velkých témat všech významných návrhářů a návrhářek oblečení.

Jaké barvy, vzory, motivy letos pofrčí?      

Jestli-že chcete jít s dobou, určitě je dobré orientovat se v nejnovějších módních trendech. V letošní sezóně budete IN zejména v pastelových a přírodních barvách. Podklad vašeho originálního trička s potiskem tak může být např. meruňkový, světle růžový či pistáciový. Nic však nezkazíte ani černou a bílou klasikou. Bílé tričko s potiskem pak oblečte do celobílého outfitu. Ten vám bude slušet pro sportovní i volnočasové účely. Černé triko lze kombinovat s jakkoliv barevným oblečením. Máte-li rády výraznější barvy, můžete se odvázat v sexy rudém tričku s potiskem. Nezapomínejte však, že aby byl potisk vidět, měly bychom volit kontrastní barvy. Na vámi navržené tričko můžete zvolit i obrázky a motivy. Letos budou v kurzu především ty květinové a zvířecí.

Dámská trička s potiskem

dámská trička s potiskem

Jak tričko navrhnout?    

Někteří prodejci nabízí natištěná trička s již vymyšlenými nápisy. Nejčastěji je řadí do kategorií, jako jsou např. narozeniny, sporty, party apod.. Jste-li ale kreativní duše a s vtipnými a trefnými nápisy si poradíte sama, můžete si tričko navrhnout přesně dle vašeho vytříbeného vkusu. Při jeho navrhování musíte zohlednit velikost a font písma. Také se zaměřte na to, zda chcete, aby váš nápis zaujal již na první pohled či by měl být spíše nenápadný. Dle toho pak vybíráme obyčejné či tučné zvýraznění písma. K vašemu výtvoru lze dodat i obrázky. Záleží tedy jen a pouze na vašem osobitém vkusu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak vytvořit neodolatelný look díky dámskému tričku s potiskem?