Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Můžete nosit elegantní kabát k pánským teplákovým soupravám?

Skromná tepláková souprava má za sebou dlouhou cestu od svého velurového rozkvětu na konci 70. let. Dnes totiž zažívá oživení v mnohem elegantnější podobě.

Tepláková souprava stala v poslední době synonymem pro pohodlí, styl a dokonce i vysoký luxus. Dnes vám vysvětlíme, jak vytáhnout tento dokonalý soubor oblečení pro volný čas k co nejlepšímu efektu.

Teplákové soupravy se již díky svému názvu hodí k nošení jako součást aktivního oblečení. To však neznamená, že je omluvitelné obléknout si jen jakoukoli ošuntělou mikinu s kapucí a tepláky. V žádném případě. Pokud nosíte teplákovou soupravu i mimo fitko, pak musíte myslet na to, jak sedí.

A zda se dá nosit tepláková souprava v kombinaci s pánským elegantním kabátem? Jednoznačně ano. Jen si musíte vybrat tu správnou. Vytahané tepláky a stará mikina outfit nevylepší, i kdyby kabát, který máte stál půl vašeho ročního platu.

Jak vybrat správnou teplákovou soupravu?

V první řadě se podívejte na tepláky, které se zužují kolem lýtek. Díky nim získáte elegantnější siluetu a zajistíte, že váš vzhled bude atletický, nikoli ošunntětý. Zkombinujte je s vypasovaným tričkem na cvičení a mikinou nebo vestou na zip. Investice do savých tkanin, které odvádí pot od těla, dodává teplákové soupravě lesk a dělá ji vhodnější jako aktivní oblečení.

Při zvažování barevných variant postupujte jednoduše. Klidně zůstaňte u tmavých neutrálních odstínů – oblečte si černou, šedou a khaki. Ty dodají vaší teplákové soupravě městský vzhled a jsou také všestranné, pokud jde o míchání různých vršků a spodků. Máte tak najednou několik možných kombinací stejného oblečení. Jednou z možností, kde se inspirovat a najít si pro sebe vhodné teplákové soupravy, je Bolf.cz.

Jak kombinovat teplákovou soupravu?

Začněme základy. Pokud máte teplákovou soupravu jako denní oblečení, nenoste ji „celou najednou“. Místo toho využijte kontrast vypasovaného svetru s černými nebo tmavě modrými teplákovými kalhotami.

Větrovky, kabáty a bundy jsou skvělým způsobem, jak vylepšit teplákovou soupravu a zároveň si zachovat městský, uvolněný pocit. Pokud jde o doplňky ke teplákové soupravě, klíčové je udržet ji ležérní. Nepřidávejte žádné doplňky, které byste si nebrali do tělocvičny; baseballová čepice, sluneční brýle a taška jsou více než dostačující a zajistí vám zachování uvolněné estetiky.

Vzhledem k tomu, jak obyčejná tepláková souprava může vypadat, poskytuje obuv jedinečnou příležitost, jak vašemu outfitu dodat šmrnc. Dodejte k teplákové soupravě elegantní tenisky. Tento druh obuvi také zajistí, že váš komplet bude vypadat sladěně.

Pokud máte na sobě teplákovou soupravu ve stylu denního nošení, přemýšlejte o klasičtějších teniskách, které dodávají outfitu městskou estetiku. Tyto se senzačně kombinují se zúženými teplákovými kalhotami a obyčejným tričkem. Hoďte na sebe vestu a klasické sluneční brýle pro decentní víkendový vzhled.

Bez ohledu na výběr obuvi je důležité myslet i na ponožky. Není nic horšího než objemný pár bílých sportovních ponožek vykukujících z vršku jinak naprosto přijatelného páru tenisek. Místo toho se poohlédněte po jemných pletených ponožkách, které budou v jedné barvě s vašimi botami – zajistí plynulejší linii a budete vypadat atleticky.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Můžete nosit elegantní kabát k pánským teplákovým soupravám?