Menu
oBěhání.cz
Jídelníček běžce

Nová cateringová služba v Česku nabízí speciální krabičkové diety

Dovážka jídel u nás není nic nového, naopak zažívá boom. Nevšední přístup teď nově přináší firma Power Meal, která se zaměřuje především na zájemce o zdravější životní styl a na jejich speciální dietní potřeby. Objednat si můžete krabičkovou dietu klidně i na celý den od snídaně až po večeři, nebo třeba jen do práce. Vybíráte si z mnoha druhů diet a pod kontrolou máte i množství kalorií.

Za projektem Power Meal stojí boj s vlastní obezitou a tým odborníků

Za založením cateringu zaměřeného speciálně na rozličné typy diet stojí Kamil Warzecha, který sám trpěl v dětství na nadváhu. Během dospívání se to však rozhodl aktivně změnit, což jej kromě sportu přivedlo právě i k zájmu o vyvážené stravování. Později se rozhodl vytvořit dietní alternativu k běžným typům dovážkových služeb, které jsou často jen nezdravý fastfood.

Roku 2016 tak vznikl tým nutričních specialistů, kuchařů a trenérů, kteří začali sestavovat různé druhy jídelníčků – od vegetariánské stravy přes keto až po bezlepkovou dietu pro lidi s intolerancí. Výsledkem je kvalitní a zároveň Levná krabičková dieta, která se v domovském Polsku setkala se značným úspěchem.

Krabičková dieta

 

Nezačal Power Meal rozvážet i po vašem městě?

Polská firma Power Meal sídlí ve městě Chrzanów nedaleko hranic s Českem a zpočátku dovážela dietní krabičky jen po okolí Krakova a Slezska. Poměrně rychle ale tato společnost začala růst a nyní tak už nabízí své služby nejen po zbytku Polska, ale zbrusu nově i v našich městech. Prozatím se jedná převážně o moravská města jako je Třinec, Brno, Olomouc, Havířov, Frýdek-Místek a Český Těšín.

Nechybí ani krabičková dieta Ostrava a velmi brzy bude Power Meal nabízet své služby také v Praze a dalších českých městech. A jelikož jde u nás o novou věc, můžete firmě na přivítanou připsat do objednávky slevový kód AHOJ a dostat tak -15% na vaši první objednávku.

Krabičková dieta

12 druhů diet Power Meal

Levnou krabičkovou dietu si můžete objednat přes oficiální stránky Power Meal. V prvé řadě si vyberete druh krabičkové diety. Momentálně firma nabízí celkem 12 druhů krabičkových diet – namátkou je to vegetariánská, s nízkým GI, IF, SIRT, bezlepková, pro děti a koneckonců i vyvážená standardní strava. U některých z nich si dokonce můžete vybírat z menu!

V druhé řadě si vyberete, jaká jídla chcete ve vybrané dny dostávat. Nejširší možností je celodenní varianta, který osahuje dvě snídaně, oběd, svačinu a večeři. Pokud si ale doma rádi vaříte sami, pak pro vás bude optimální office varianta s vydatnou snídaní, obědem a svačinou. Krabičková dieta na jeden den začíná na cenách od 350 Kč, a to i s kurýrem.

Krabičková dieta

Hlídejte své kalorie s Power Meal

Kromě toho, že si můžete zvolit druh diety a varianty jídel, Power Meal navíc umožňuje si vybrat i množství kalorií přesně podle svých potřeb. Tak například pokud si zvolíte celodenní krabičkovou dietu obsahující 5 jídel, můžete si zadat kolik přesně v těchto jídlech chcete dohromady přijmout kalorií, a to v rozmezí od 1000 kcal až po maximálně 3000 kcal.

Dovážka zdarma až ke dveřím i do práce

Krabičkovou dietu od Power Meal si můžete objednat na jakýkoli den v týdnu kam jen chcete. Rozvážka probíhá během noci až do 7:00, takže pokud nevyrážíte do práce příliš brzy, může na vás ráno čekat přímo u domovních dveří. Ale nemusíte se bát, že na vás kurýr bude zvonit někdy ve tři ráno. I pokud bydlíte v nejvyšším patře bytovky, můžete do objednávky diskrétně připsat kód interkomu nebo nějaké speciální instrukce. A pokud snad do práce vyrážíte dřív, proč si nezadat dovážku přímo tam?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová cateringová služba v Česku nabízí speciální krabičkové diety