Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Přírodní deodoranty: Objevte zdravou alternativu bez hliníkových solí!

Pocení je přirozené. Ať se nám to líbí nebo ne, je dokonce pro naše tělo prospěšné. Boj s ním ale provází každého z nás, běžce a další sportovce o to více. Pomoci si můžete přírodními deodoranty a antiperspiranty bez hliníku. V čem je jejich výhoda oproti běžným deodorantům?

Co ten hliník?

V posledních letech se vedou diskuze ohledně kontroverzního hliníku a hliníkových solí. Z mnoha stran se ozývá jeho nebezpečný vliv na lidský organismus, hlavně ve spojitosti s rizikem přispění k rozvinutí zákeřné nemoci. Ačkoli debaty jsou stále ještě živé, proč nevsadit na jistotu a nepoužít přírodní deodorant bez hliníku? Dnes již můžeme bez obav vybrat ten pro nás příjemný a zdravý deodorant, v nabídce jich je totiž hned několik.

Nenarušují přirozené procesy v těle

Pocení je přirozený samoregulační proces organismu, který je pro nás navíc velice prospěšný. Pocením se dostávají ven toxické látky, ale také se tím tělo ochlazuje při vysokých teplotách či při zvýšené fyzické námaze. Používat prostředky, které chemicky zabraňují pocení jakožto samotnému přirozenému procesu, je tudíž nešťastnou volbou. Dovolte vašemu tělu se potit, ale tak, aby to neobtěžovalo ani vás, ani vaše okolí.

Příjemná vůně i cena

Nespornou výhodou přírodních deodorantů je jejich krásná přírodní vůně, kterou jen těžko nahradit umělými přídavky. Na notino.cz najdete velké množství přírodních deodorantů a deodorantů bez hliníku s mnoha příjemnými vůněmi. Vybrat si můžete ze svěžích ovocných vůní, z vůní zelených čajů nebo třeba smyslné vanilky. Každý si tak může vybrat tu svoji oblíbenou.

Ačkoli by se mohlo zdát, že tyto kosmetické produkty přírodního charakteru vás budou stát jmění, není tomu tak. Přírodní deodoranty naleznete opravdu už od pár korun, jinak tomu není ani v případě deodorantu bez hliníku. Vybrat si můžete dle preference ceny, své oblíbené značky nebo trochu zaexperimentovat a objevit nové možnosti, které si možná zamilujete!

Hlavní benefity přírodních deodorantů v kostce:

  • Neobsahují hliníkové soli
  • Neobsahují toxické látky
  • Nevysušují
  • Nedráždí
  • Nezabraňují v procesu potřebném pro organismus
  • Krásně a přirozeně voní
  • Jsou správnou a zdravou volbou

V této hektické a ne příliš zdravé době, kdy jsou toxiny téměř ve všech našich produktech, můžeme naše tělo odměnit a dát mu zase kousek jeho „přirozena“. Tyto příjemné produkty s sebou přináší i další benefity a navíc jsou k dostání za příjemnou cenu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Přírodní deodoranty: Objevte zdravou alternativu bez hliníkových solí!