Menu
oBěhání.cz
Vybavení na běhání

Soutěž o Colafit Extra Strong: Extra dávka čistého kolagenu

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 11. 2019

Kolagen je základním stavebním kamenem pojivových tkání a k pohybu ho potřebuje každý. Tvoří základní strukturu kostí, šlach a chrupavek, ale je také součástí pokožky, zubů i dásní. S přibývajícím věkem se tvorba kolagenu postupně snižuje, což se projevuje stárnutím kůže, problémy s vlasy i nehty, ale především bolestmi kloubů.

Oblíbená značka Colafit přichází na trh s extra dávkou kolagenu v novém doplňku stravy Colafit Extra Strong.

V novince jsou zachovány veškeré výhody tradičního Colafitu, který je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě měkkých pěnových kostiček. Ty se dobře polykají i bez zapíjení, jsou lehce stravitelné a neobsahují další přídavné látky či umělá barviva, které by zbytečně zatěžovaly organismus.

Colafit Extra Strong je ideální při zvýšené zátěži pohybového aparátu.  Extra velká pěnová kostka obsahuje totiž nejen vyšší dávku čistého, krystalického kolagenu typu I, ale i vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu.

Produkty Colafit jsou na trhu již více než 20 let, v současné době je nejprodávanější značkou ve své kategorii v lékárnách v Česku i na Slovensku.

Soutěžní otázka: Kolik bylo zatím objeveno typů kolagenu?

  • a) 21
  • b) 25
  • c) 28

 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.colafit.cz.

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 15. listopadu do 17:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Colafit. Vyhrává 15., 35. a 55. správná odpověď.  Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Informace o nakládání s Vašimi osobními údaji během soutěže naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o Colafit Extra Strong: Extra dávka čistého kolagenu