Menu
oBěhání.cz
Běžecké závody

Unikátní běžecké trofeje

Žádný závod nesmí skončit bez řádné odměny pro vítěze. Ať už chcete vítěze odměnit trofejí, medailí či cenou útěchy, je třeba se na tuto velkou slávu řádně připravit. Jaké ocenění pro závodníky vybrat? Pojďme si představit několik nejlepších možností.

Ozdobný atletický motiv

Pro zdatné běžce a milovníky atletiky se budou vyjímat trofeje a poháry s atletickým motivem. Udělají sportovcům radost, a ještě v nich zanechají vzpomínku na onen slavný den, kdy předmět získali. Trofeje a medaile v moderním stylu budou doslova ozdobou nejlepších běžců a dalších atletů.

Unikátní běžecké trofeje

Běžecké ocenění pro každého

Když se řekne závod, ne vždy se jedná o dospělé běžce. Trofej, figurku, nebo medaili mohou získat i nejmladší sportovci. Pro malé závodníky je možné pořídit poháry ve velikosti od 15 cm, ze kterých budou dětští běžci doslova nadšení. Vybírat můžete z několika druhů trofejí, které lze pořídit v kovové a akrylátové podobě. Některé poháry mají odnímatelné víko, jiné jsou v celku.

Ať to všichni vidí

Medaile, které jsme jako vítězové těžce probojovali už máme, ale kam je vystavit, aby byly na očích a zároveň tvořily příjemnou dekoraci? I na to se zde myslí. Pro tyto účely skvěle poslouží praktické věšáky a držáky na medaile. Věšáky na medaile si můžete pořídit s vlastním jménem, názvem týmu, nebo třeba s přezdívkou. Výsledný nápis závisí jen a jen na vás. Pokud se rozhodnete pro věšák bez nápisu, existují různé tematické motivy. Ozdobí nejen vaší ložnici a dětský pokoj, ale také pracovnu či klubovnu.

Unikátní běžecké trofeje

Ať už se jedná o lehkou atletiku (běh, rychlá chůze apod.), nebo těžkou atletiku (bojové sporty, kulturistika). Každý z vítězů si zaslouží trofej, která nejen přesně vystihne pozici vítěze, ale také vytvoří úsměv na tváři. Není lepší pocit, než držet v ruce svoji trofej, nebo si nechat dát na krk zaslouženou medaili. Proto je důležité pro tento významný den vybírat opravdu kvalitní předměty, které budou nejen vypadat k světu, ale také vykouzlí úsměv na tváři těm, kteří si ji zaslouží.

Unikátní běžecké trofeje
Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Unikátní běžecké trofeje