Menu
oBěhání.cz
Životní styl sportovců

Vzdělávání při práci už není tabu

Dostudovali jste, našli si práci, která vás baví, a doufali jste, že jste s učením nadobro skončili, ale postupem času jste si ověřili, že vzdělávání je nikdy nekončící proces? Nejste sami. Málokdo si ve svém zaměstnání dlouhodobě vystačí se znalostmi, které načerpal během studia. Neustálé vzdělávání je klíčovým faktorem pro to, aby člověk udržel krok s dobou, mladšími kolegy, s konkurencí. Nezáleží na tom, jestli jste majitelka malé rodinné manufaktury nebo vysoký manager v korporátu, bez aktivního rozšiřování obzorů to zkrátka nepůjde.

Zpátky do školy?

Možná jste uvažovali nad dalším vzděláním ve svém oboru, ale při představě času stráveného na přednáškách a stresu z toho, jak budete vše stíhat, se vám zatmělo před očima. Není se čemu divit. Nebudeme si nic nalhávat, studium při práci může být náročné. Spojení studia a zaměstnání vám ale může ušetřit spoustu času i práce, a navíc přinést lepší pracovní pozici. Jak? Existují způsoby vzdělávání, které jsou narozdíl od klasického studia vysokoškolského přizpůsobené pracujícím, a co víc – jsou pro ně přímo navržené i obsahově.

Správná volba

Kdo si jednou zvyknul na pravidelný příjem, který nabízí zaměstnání nebo podnikání, se rozhodně nepohrne na studia vyžadující každodenní docházku a povinnou účast na přednáškách či cvičeních. Při průzkumu nabízených možností zjistíte, že existují i jiné, efektivnější způsoby, jak si rozšířit obzory při práci. Jedním z takových způsobů je studium MBA.

A pokud zvolíte studium MBA online, získáte s maximální časovou flexibilitou za jeden rok nejen titul MBA, ale především nové vědomosti, ze kterých budete těžit po celou svoji kariéru. Pražský Business Institut nabízí širokou nabídku online programů od strategického managementu, přes řízení lidských zdrojů až po marketing. Nespornou výhodou je fakt, že videopřednášky si můžete pustit kdykoliv pro to najdete prostor ve svém harmonogramu.

Prakticky a efektivně

Hlavní výhoda MBA studia online? Praktické zkušenosti a úspora času. Naučíte se přesně to, co je třeba umět ve vašem oboru, takže nehrozí, že by vaše vědomosti mizely. Získané poznatky zefektivní vaši práci, zrychlí vaše postupy a pomohou vám dosahovat cílů v kratším čase a jednodušším způsobem. Schopnost orientovat se v rychle se měnícím a rozvíjejícím oboru navíc poukáže na vaši flexibilitu, ochotu na sobě pracovat, a tím vede k lepším pracovním možnostem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Vzdělávání při práci už není tabu